BitUniverse

Finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48.3 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma BitUniverse Co., Ltd
Kripto para birimlerinin gerçek zamanlı fiyat denetimini yapabileceğiniz BitUniverse uygulaması ile piyasayı takip edebilirsiniz.

Şifreleme yöneticilerinin en iyilerinden biri olan BitUniverse uygulaması, varlıklarınızı yerel mülkü içine yerleştirmenize de olanak tanır. Her çeşit kripto para birimini görebileceğiniz bu uygulamada; gerçek zamanlı fiyat takipleri yapabilirsiniz.

Manuel veya otomatik olarak şifreleme portföyünüzü api ile kaydedebileceğiniz BitUniverse uygulamasında alternatif pek çok özellik de bulunuyor.

Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamayı ana sayfadan takip edebilmek için öncelikli olarak paralarınızı eklemeniz gerekmektedir. Dilerseniz saatlik veya haftalık olarak, dilerseniz de günlük mum etiket grafiklerine göz atabilirsiniz.

Bitcoin ve Altcoin fiyatlarını anlık olarak görebileceğiniz BitUniverse uygulamasında check piyasa değerini de öğrenebilir, isterseniz de liste şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Denge değişimlerini veya ticaret geçmişlerini otomatik olarak takip edebileceğiniz bu uygulamada portföyünüzü API'lı borsalardan almayı unutmayın!

Çok öğe cüzdanı özelliğini kullanarak piyasa değişimlerini öğrenebileceğiniz bildirimler de ayarlayabilirsiniz. Bu sayede her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı ve kolay kullanımı ile kullanıcılarına sunulan BitUniverse uygulamasını sizde mobil cihazlarınıza yükleyin, kripto para birimlerinizi gerçek zamanlı olarak gözlemleyin!

 

 

BitUniverse indir
DİĞER SÜRÜMLER